Be the first to review this product
Canon 43mm Protect Lens Filter
In stock
SKU
6323B001
43mm Protect Lens Filter
| Filter size | 43 mm |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 |
| SKU | 6323B001 |
| EAN | 4960999845937 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | In Stock |
Protects the front element of lenses from dirt and damage. Fits lenses with a filter thread of 43mm.
| Features | |
|---|---|
| Filter size | 4.3 cm |
| Product colour | Black |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Filter size | 4.3 cm |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
Canon 43mm Protect Lens Filter
£26.16
|
Popular
Canon 58 mm Protect Lens Filter
£21.77
|
Hot Product
Canon 67 mm Protect Lens Filter
£38.77
|
Canon 52mm Protect Lens Filter
£24.79
|
Bestseller
Canon 55mm Protect Lens Filter
£26.16
|
Recommended
Canon 0577C001 camera lens filter Came...
£28.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
6323B001
|
2595A001
|
2598A001
|
2588A001
|
8269B001
|
0577C001
|
| Manufacturer |
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|






