Be the first to review this product
Canon 6122C001/CLI-531GY Ink cartridge gray, 324 pages ISO/IEC 19752 8.2ml for Canon Pixma TS 8750
In stock
SKU
6122C001
Canon 6122C001, Grey, 1 pc(s), Single pack
| Printing colours | Grey |
|---|---|
| Capacity | 324.00 |
| Colour | gray |
| Content (ml) | 8.20 |
| SKU | 6122C001 |
| EAN | 4549292218312 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | In Stock |
Canon 6122C001. Supply type: Single pack, Printing colours: Grey, Quantity per pack: 1 pc(s)
Compatible Printers: Canon Pixma TS 8500 Series, Canon Pixma TS 8552, Canon Pixma TS 8551, Canon Pixma TS 8750, Canon Pixma TS 8750 Series, Canon Pixma TS 8700 Series, Canon Pixma TS 8751
| Features | |
|---|---|
| Supply type | Single pack |
| Type | Original |
| Brand compatibility | Canon |
| Printing colours | Grey |
| Country of origin | Japan |
| Compatibility | PIXMA TS8750, PIXMA TS8751 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Printing colours | Grey |
| Country of origin | Japan |
| Packaging data | |
| Package depth | 95 mm |
| Package weight | 36 g |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 20 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package depth | 95 mm |
| Package weight | 36 g |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 20 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | Japan |
| Other features | |
| Country of origin | Japan |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Canon 6122C001/CLI-531GY Ink cartridge...
£10.36
|
Canon 1037B001/PGI-9Y Ink cartridge ye...
£9.98
|
Popular
Canon 0622B001/CLI-8M Ink cartridge ma...
£10.36
|
Canon 2934B001/CLI-521C Ink cartridge...
£10.55
|
Bestseller
Canon 2970B001/PG-510 Printhead cartri...
£13.37
|
Hot Product
Canon 2932B001/PGI-520PGBK Ink cartrid...
£11.82
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
6122C001
|
1037B001
|
0622B001
|
2934B001
|
2970B001
|
2932B001
|
| Manufacturer |
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
| Type |
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Printing colours |
Grey
|
Yellow
|
Magenta
|
Cyan
|
Photo black
|
Photo black
|
| Brand compatibility |
Canon
|
N/A
|
N/A
|
Canon
|
Canon
|
Canon
|
| Supply type |
Single pack
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|








































































































