Be the first to review this product
Canon EP-EX15II camera lens adapter
In stock
SKU
3069B001
EP-EX 15II
| SKU | 3069B001 |
|---|---|
| EAN | 4960999613130 |
| Manufacturer | Canon |
| Availability | In Stock |
EP-EX 15II
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | EOS Kiss X90 / 8000D / Kiss X8i / Kiss X7i / Kiss X7 / EOS Kiss X6i / Kiss X70 / Kiss X50 / Kiss X5 / Kiss X4 / Kiss X3 / Kiss X2 / Kiss F |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | EOS Kiss X90 / 8000D / Kiss X8i / Kiss X7i / Kiss X7 / EOS Kiss X6i / Kiss X70 / Kiss X50 / Kiss X5 / Kiss X4 / Kiss X3 / Kiss X2 / Kiss F |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package weight | 20 g |
| Package height | 25 mm |
| Package depth | 60 mm |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product