Capture CA-02300GS11007 printer ribbon
In stock
SKU
CA-02300GS11007
Ribbon, Wax, 110mm x 74m. 12.7mm Core, (AWR 8) 25 rolls/box
| SKU | CA-02300GS11007 |
|---|---|
| EAN | 5715063222843 |
| Manufacturer | CAPTURE |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 425 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 225 mm |
| Package weight | 6.86 kg |
| Weight | 5.86 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 425 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 225 mm |