Be the first to review this product
CoreParts 2GB DDR3 1066MHz memory module 240-pin DIMM
In stock
SKU
MUXMM-00106
2GB DDR3 1066MHZ for Lenovo ThinkCentre M58
| SKU | MUXMM-00106 |
|---|---|
| EAN | 5712505573846 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| Design | |
|---|---|
| Compatible products | Lenovo ThinkCentre M58 |
| Memory | |
|---|---|
| Internal memory | 2 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory clock speed | 1066 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
| Features | |
| Compatible products | Lenovo ThinkCentre M58 |
| Internal memory | 2 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory clock speed | 1066 MHz |
| Internal memory type | DDR3 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product