Be the first to review this product
CoreParts GH82-18826A-CP laptop spare part
In stock
SKU
GH82-18826A-CP
Mobile Battery, 12.71Wh Li-Pol 3.85V 3300mAh, Black, GH82-18826A for SmartPhone Galaxy S10, SM-G973, SM-G9730/DS, SM-G9738/DS, SM-G973C, SM-G973F/DS, SM-G973U, SM-G973U1, SM-G973W
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | GH82-18826A-CP |
|---|---|
| EAN | 5715063511855 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
The growing demand for consumer electronic devices for home and leisure poses the challenge of upgrading, improving and enhancing existing devices.
In CoreParts you will find a wide range of alternative batteries for Consumer Electronics, that matches the performance of your original device. All manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
In CoreParts you will find a wide range of alternative batteries for Consumer Electronics, that matches the performance of your original device. All manufactured by High-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 43.5 mm |
| Depth | 5.1 mm |
| Height | 82.4 mm |
| Weight | 40 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 99 mm |
| Package depth | 18 mm |
| Package height | 162.5 mm |
| Package weight | 80 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product