Be the first to review this product
CoreParts MOBX-IP13MINI-01 mobile phone spare part
In stock
SKU
MOBX-IP13MINI-01
Apple iPhone 13 Mini OLED Screen with Digitizer and Frame Assembly Black Original OLED module with flex from Apple's supply chain. Support IC transplant from original screen.
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 month Warranty
| Brand compatibility | Apple |
|---|---|
| Product type | Display |
| SKU | MOBX-IP13MINI-01 |
| EAN | 5704174989646 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offers a range of Accessories and Spareparts, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 150 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 90 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package weight | 100 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MOBX-IP13MINI-01 mobile phon...
£117.60
|
CoreParts MOBX-IPOXS-LCD-B mobile phon...
£157.20
|
ReplaceBase RBSKU22392 mobile phone sp...
£121.44
|
|---|---|---|---|
| SKU |
MOBX-IP13MINI-01
|
MOBX-IPOXS-LCD-B
|
RBSKU22392
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
CoreParts
|
ReplaceBase
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Product type |
N/A
|
Display
|
Display
|


