CoreParts MSC140F30-145G laptop spare part Display
In stock
SKU
MSC140F30-145G
14,0" LCD FHD Glossy, 1920x1080, Original Panel with Touch and Bezel - Check picture before ordering
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
| Type | Display |
|---|---|
| SKU | MSC140F30-145G |
| EAN | 5711783627807 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector location | Bottom left |
| Connector type | 30-pin |
| Type | Display |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LCD |
| Glossy display | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display | |
| LED backlight | Yes |
| Display type | LCD |
| Glossy display | Yes |
| HD type | Full HD |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Depth | 280 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 350 g |
| Packaging data | |
| Package width | 400 mm |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 50 mm |