Be the first to review this product
CoreParts MSP211001 printer roller
In stock
SKU
MSP211001
Water Foam Lower Fuser Roller for Color LaserJet Pro M452dn/452dw/452nw, Color LaserJet Pro MFP, M377dw/477fdn/M477fdw/477fnw, MFP M479dw/479fnw/479fdw
| SKU | MSP211001 |
|---|---|
| EAN | 5715063322628 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
MSP211001
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 50 g |
| Depth | 40 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 60 g |
| Package width | 50 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 320 mm |
| Technical details | |
| Package weight | 60 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP211001 printer roller
£69.09
|
Zebra P1058930-081 printer roller
£65.62
|
Zebra P1080383-435 printer roller Prin...
£75.38
|
|---|---|---|---|
| SKU |
MSP211001
|
P1058930-081
|
P1080383-435
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|


