Be the first to review this product
CoreParts MSP471061P printer drum
In stock
SKU
MSP471061P
DR-618 Color Drum Unit 180K for KONICA MINOLTA Bizhub C450i/550i/650i/750i,450i/550i/650i/750i,Develop ineo +450i/+550i/+650i,Olivetti d-color MF-459/559/659
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP471061P |
|---|---|
| EAN | 5715063450321 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Depth | 565 mm |
| Height | 107 mm |
| Weight | 1.04 kg |
| Package weight | 1.04 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.04 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP471061P printer drum
£172.20
|
New
Samsung CLT-R808/SEE/R808 Drum kit bla...
£137.76
|
Bestseller
Lexmark 76C0PK0 Drum kit black, 100K p...
£157.92
|
Recommended
Kyocera 302R493053/DK-5195 Drum kit fo...
£142.24
|
Hot Product
Kyocera 302T993060/DK-3170 Drum unit,...
£143.36
|
Popular
Kyocera 302T693030/DK-3190 Drum kit, 5...
£147.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP471061P
|
CLT-R808/SEE
|
76C0PK0
|
302R493053
|
302T993061
|
302T693031
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Samsung
|
Lexmark
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Samsung
|
Lexmark
|
Kyocera
|
Kyocera
|
Kyocera
|
| Multipack |
N/A
|
N
|
N
|
N
|
N
|
N
|






