Be the first to review this product
CoreParts MSP8125 developer unit
In stock
SKU
MSP8125
DV512K Developer KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP8125 |
|---|---|
| EAN | 5711783438816 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| Product colour | Black |
| Compatibility | KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 210 g |
| Width | 150 mm |
| Height | 8 mm |
| Depth | 150 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 220 g |
| Package width | 180 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package depth | 67 mm |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| Package weight | 220 g |
| Product colour | Black |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Compatibility | KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554 |
| Logistics data | |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product