Be the first to review this product
CoreParts ST-NGFF2013 laptop spare part
In stock
SKU
ST-NGFF2013
NGFF M.2 PCIe to MacBook 12+16 Pin Adapter M.2 80mm, only adapter included
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| Brand compatibility | Apple |
|---|---|
| Type | PCIe adapter |
| SKU | ST-NGFF2013 |
| EAN | 5704174166092 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offers a range of covers, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 78 mm |
| Depth | 59 mm |
| Height | 4 mm |
| Weight | 1 g |
| Packaging data | |
| Package width | 78 mm |
| Package depth | 59 mm |
| Package height | 4 mm |
| Package weight | 2 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Other features | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product