Be the first to review this product
Datalogic USB Straight Cable (CAB-426) USB cable
In stock
SKU
90A051945
USB Straight Cable (CAB-426)
| Cable length | 1.7 m |
|---|---|
| SKU | 90A051945 |
| EAN | 5052178406233 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | In Stock |
USB Interface Cable that connects to the proper port on the host
terminal to be used for communications to the user's host PC.
Delivers ensures error-free data transmissions.
For use with PowerScan PD7100, PowerScan PD8300, PowerScan PM8300, PowerScan PM8500, Dragon Mobile, Gryphon L GD4300, and Quickscan Mobile 2300.
terminal to be used for communications to the user's host PC.
Delivers ensures error-free data transmissions.
For use with PowerScan PD7100, PowerScan PD8300, PowerScan PM8300, PowerScan PM8500, Dragon Mobile, Gryphon L GD4300, and Quickscan Mobile 2300.
| Features | |
|---|---|
| Product type | USB cable |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 1.7 m |
| Compatibility | QuickScan M2130; QuickScan L D2330; Touch 65 Light, 65 PRO, 90 Light, 90 Pro |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 80 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Datalogic USB Straight Cable (CAB-426)...
£10.86
|
Hot Product
Datalogic 5m USB2.0 A
£16.03
|
Popular
Datalogic CABLE-321
£9.72
|
Datalogic Holder, Desk/Wall Mount, G040
£9.74
|
Recommended
Datalogic RS-232 DB9 S 4.5m
£11.43
|
New
Datalogic STD-AUTO-QD24-BK barcode rea...
£14.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
90A051945
|
90A052066
|
90G001010
|
HLD-G040-BK
|
8-0730-54
|
STD-AUTO-QD24-BK
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
| Product type |
USB Cable
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Stand
|




















