Be the first to review this product
Eaton 9RK rack accessory
In stock
SKU
9RK
Eaton Rack kit 9PX/9SX
| SKU | 9RK |
|---|---|
| EAN | 0743172039736 |
| Manufacturer | Eaton |
| Availability | In Stock |
Eaton Rack kit 9PX/9SX.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | Eaton 9PX/9SX |
| Product colour | Silver |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Technical details | |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | Eaton 9PX/9SX |
| Operational conditions | |
|---|---|
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Colour | |
| Product colour | Silver |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Eaton 9RK rack accessory
£219.78
|
Lenovo ThinkSystem SR550/SR650 2.5&quo...
£252.29
|
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-E Cam...
£208.67
|
|---|---|---|---|
| SKU |
9RK
|
7XH7A06254
|
R1C72A
|
| Manufacturer |
Eaton
|
Lenovo
|
HPE
|


