Be the first to review this product
HP Poly Blackwire BW300 Leatherette Ear Cushion (2 Pieces)
In stock
SKU
920P3AA
Blackwire BW300 Leatherette Ear Cushion (2 Pieces)
| SKU | 920P3AA |
|---|---|
| EAN | 0197498761145 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 10 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Blackwire BW300 Leatherette Ea...
£18.40
|
New
Jabra A Ear Pads
£23.00
|
Bestseller
Jabra GN 1200 CC
£25.30
|
Recommended
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£26.43
|
Zebra KT-HSX100-MWS1-50 headphone/head...
£23.47
|
Popular
Jabra Microphone foam tip
£20.70
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
920P3AA
|
14101-19
|
88011-99
|
14101-48
|
KT-HSX100-MWS1-50
|
14101-66
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Zebra
|
Jabra
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
Cable
|
Ear pad
|
Microphone windscreen
|
Microphone windscreen
|













































