Be the first to review this product
HP Poly BT600 USB-A Bluetooth Adapter (Bagged)
In stock
SKU
85Q81AA
BT600 USB-A Bluetooth Adapter (Bagged)
| Product type | USB adapter |
|---|---|
| SKU | 85Q81AA |
| EAN | 0197497572575 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BT600 |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BT600 |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| USB port type | USB Type-A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly BT600 USB-A Bluetooth Adapter...
£96.60
|
Bestseller
Jabra LINK 265
£95.22
|
Popular
Jabra Neoprene Pouch, EVOLVE 20-65
£78.20
|
Recommended
Jabra Engage Ear Cushions – 5 pairs fo...
£89.70
|
Hot Product
Jabra Link 950 USB-A
£107.16
|
Jabra LInk 370 - MS Teams
£93.15
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q81AA
|
265-09
|
14101-47
|
14101-60
|
1950-79
|
14208-23
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cable
|
Cable
|
Case
|
Accessory kit
|
Interface adapter
|
USB receiver
|















