Be the first to review this product
HP Poly Ear Cushion Kit Doughnut 02
In stock
SKU
8K6P3AA#AC3
Ear Cushion Kit Doughnut 02
| SKU | 8K6P3AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0017229117938 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Performance | |
|---|---|
| Product type | Cushion/ring set |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | POLY |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | China |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Design | |
| Product type | Cushion/ring set |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package weight | 300 g |
| Supplier features | |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Country of origin | China |
| Brand compatibility | POLY |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Ear Cushion Kit Doughnut 02
£14.95
|
Popular
Logitech H150 Stereo Headset
£12.52
|
Recommended
Conceptronic Allround Stereo Headset
£14.23
|
Bestseller
Jabra EVOLVE 20 MS Mono
£19.26
|
Hot Product
Logitech H150 Stereo Headset
£12.51
|
Turtle Beach Recon 50 Headset Wired Ga...
£16.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8K6P3AA#AC3
|
981-000350
|
CCHATSTAR2
|
4993-823-109
|
981-000589
|
TBS-6003-02
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Conceptronic
|
Jabra
|
Logitech
|
Turtle Beach
|
| Connectivity technology |
N/A
|
Wired
|
Wired
|
Wired
|
N/A
|
Wired
|
| Wearing style |
N/A
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
Head-band
|
| Recommended usage |
N/A
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Office/Call center
|
Gaming
|
| Product type |
N/A
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
Headset
|
| Microphone type |
N/A
|
Boom microphone
|
N/A
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|
Boom microphone
|



































