Be the first to review this product
HP Poly Edge E100-450 CCX 350 EM60 Power Supply - 5V/3A
In stock
SKU
86H66AA#ABU
Edge E100-450 CCX 350 EM60 Power Supply - 5V/3A
| SKU | 86H66AA#ABU |
|---|---|
| EAN | 0197497599121 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly Edge E100-450 CCX 350 EM60 Pow...
£14.76
|
Popular
CoreParts MOBX-BAT-SX780CL telephone s...
£21.60
|
Hot Product
CoreParts MBXCP-BA243 telephone spare...
£18.00
|
CoreParts MBXCP-BA004 telephone spare...
£16.80
|
New
HP Poly CCX 400 Wall Mount Bracket
£17.93
|
Recommended
HP Poly CCX 500/505 Wall Mount Bracket
£16.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
86H66AA#ABU
|
MOBX-BAT-SX780CL
|
MBXCP-BA243
|
MBXCP-BA004
|
85W89AA
|
89D06AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Gigaset
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Battery
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|




