Be the first to review this product
HP Poly EncorePro HW700 Leatherette Ear Cushions and Mounting Plates (2 Pieces)
In stock
SKU
85R27AA
EncorePro HW700 Leatherette Ear Cushions and Mounting Plates (2 Pieces)
| SKU | 85R27AA |
|---|---|
| EAN | 0197497573534 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
HP Poly EncorePro HW700 Leatherette Ea...
£2.85
|
EPOS HZP 32
£2.29
|
HP Poly EncorePro HW530/540 Foam Ear C...
£2.40
|
HP Poly Blackwire C310/320 Foam Ear Cu...
£2.65
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
85R27AA
|
1000799
|
85R18AA
|
85S15AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
EPOS
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
N/A
|
N/A
|



