Be the first to review this product
HP Poly Savi 7300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
In stock
SKU
783Q8AA
Poly Savi 7300 Leatherette Ear Cushions (2 Pieces)
- Adds portability and flexibility for your device.
- Made with quality parts.
| Product type | Cushion/ring set |
|---|---|
| SKU | 783Q8AA |
| EAN | 0197029632852 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flexibility
Adds portability and flexibility for your device.
Genuine Replacement Part
Made with quality parts.
Peace of mind
Keep yourself productive with all day comfort.
Keep yourself productive with all day comfort.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Package weight | 8.05 g |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Pallet gross weight | 213 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 8.05 g |
| Package width | 152.4 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Weight | 5 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 8.05 g |
| Package width | 152.4 mm |
| Package depth | 101.6 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 10 pc(s) |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 43191607 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
HP Poly Savi 7300 Leatherette Ear Cush...
£5.37
|
Bestseller
Logitech USB Headset Stereo H650e
£7.88
|
Recommended
Lindy BNX-60 and NC-60 Replacement Ear...
£5.88
|
New
Jabra Perform 45 Bulk Refresher Kit (1...
£4.30
|
Hot Product
HP Poly Blackwire 5000 Leatherette Ear...
£6.07
|
Popular
HP Poly Blackwire 8225 Leatherette Ear...
£5.32
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783Q8AA
|
993-000814
|
73156
|
14101-88
|
85S19AA
|
783Q9AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Lindy
|
Jabra
|
HP Poly
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Ear pad
|
Ear pad
|
Earbud tips
|
N/A
|
N/A
|









