Be the first to review this product
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
In stock
SKU
875L1AA
Studio P15/R30 VESA Mount
| SKU | 875L1AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663723 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Product colour | Silver |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 190 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package weight | 300 g |
| Logistics data | |
| Pallet gross weight | 357 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Studio P15/R30 VESA Mount
£66.08
|
New
Axis 21776 mounting kit
£98.47
|
Popular
Ergotron Wall Plate Aluminium
£54.88
|
Bestseller
Ergotron Track Mount Bracket Kit Alumi...
£53.76
|
Recommended
APC NetShelter Zero U Accessory Mounti...
£88.08
|
Elo Touch Solutions E163604 mounting kit
£72.63
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875L1AA
|
21776
|
97-101-003
|
97-091
|
AR7711
|
E163604
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Axis
|
Ergotron
|
Ergotron
|
APC
|
Elo Touch Solutions
|























