Be the first to review this product
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
In stock
SKU
2457-85517-001
HP Poly USB 2.0 Cable (5M), 5 m, USB A, USB C, USB 2.0, Black
| SKU | 2457-85517-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497663464 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
HP Poly USB 2.0 Cable (5M). Cable length: 5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Product colour: Black
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB version | USB 2.0 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Country of origin | China |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Pallet gross weight | 357 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly USB 2.0 Cable (5M)
£105.00
|
Popular
StarTech.com 35m USB 2.0 Active Extens...
£125.61
|
Recommended
StarTech.com 10m USB 3.0 Active Extens...
£112.94
|
Hot Product
Lindy 10m USB 3.0 Active Extension Pro
£149.30
|
Bestseller
Lindy 8m USB 3.0 Active Extension Pro
£131.50
|
Vivolink PROUSBAAF20 USB cable USB 2.0...
£87.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2457-85517-001
|
USB2AAEXT35M
|
USB3AAEXT10M
|
43157
|
43158
|
PROUSBAAF20
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Lindy
|
Lindy
|
VivoLink
|
| Connector 1 |
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| USB version |
N/A
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|






























