Be the first to review this product
| Product type | Cable |
|---|---|
| SKU | 85S07AA |
| EAN | 0197497574340 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product type | Cable |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | EncorePro 300 series EncorePro 500 series EncorePro 700 series |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Product type | Cable |
| Package weight | 300 g |
| Brand compatibility | POLY |
| Product colour | Black |
| Compatibility | EncorePro 300 series EncorePro 500 series EncorePro 700 series |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Logistics data | |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly Y Training Cable
£42.55
|
New
Jabra 10 foam ear cushions GN2000
£34.50
|
Recommended
Jabra LINK 14201-33
£57.50
|
Popular
Jabra Leather Ear Cushion, Evolve 20SE...
£39.59
|
Jabra Evolve 75 Charging Stand
£60.95
|
Bestseller
Jabra LINK 370
£54.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85S07AA
|
14101-04
|
14201-33
|
14101-46
|
14207-40
|
14208-07
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
Jabra
|
| Product type |
Cable
|
Ear pad
|
EHS adapter
|
N/A
|
Charging stand
|
USB receiver
|




















