Be the first to review this product
HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable
In stock
SKU
JL488A
Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable
| Cable length | 3 m |
|---|---|
| SKU | JL488A |
| EAN | 0190017199672 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 184.2 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.181 kg (0.4 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product