Be the first to review this product
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
In stock
SKU
R0M46A
Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
| Cable length | 0.65 m |
|---|---|
| SKU | R0M46A |
| EAN | 0190017326894 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 70 g |
| Cable length | 0.65 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product