Be the first to review this product
HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
In stock
SKU
R6W11A
Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Outdoor AP Hanging Dual-Tilt Pole/Wall Mounting Bracket
| Product type | WLAN access point mount |
|---|---|
| SKU | R6W11A |
| EAN | 0190017482545 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width | 203 mm |
| Weight | 3 kg |
| Height | 216 mm |
| Depth | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
| Colour | |
| Product colour | Grey |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.499 kg (1.1 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE Aruba Networking AP-270-MNT-H3 Out...
£98.81
|
Popular
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£94.34
|
APC NetShelter Cable Management, Alumi...
£130.20
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£90.22
|
APC Fixed Shelf - 250lbs/114kg, Black
£133.15
|
Recommended
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£83.54
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R6W11A
|
SU032A
|
AR8129
|
4UDRAWER
|
AR8122BLK
|
AR8105BLK
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
APC
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|
Adjustable shelf
|
Rack shelf
|



















































