Be the first to review this product
HPE Networking X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
In stock
SKU
JD089B
Networking X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
| Interface type | SFP |
|---|---|
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| SKU | JD089B |
| EAN | 0885631249468 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 68.8 mm |
| Depth | 13.7 mm |
| Height | 14 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.0318 kg (0.0700 lbs) |
| Performance | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0318 kg (0.0700 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product