Be the first to review this product
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 Max Performance 2U Heat Sink Kit
In stock
SKU
P58460-B21
ProLiant DL3X5 Gen11 Max Performance 2U Heat Sink Kit
| Type | Heatsink/Radiatior |
|---|---|
| Suitable location | Processor |
| SKU | P58460-B21 |
| EAN | 0190017624655 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Heatsink/Radiator |
| Weight & dimensions | |
| Width | 252.4 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| Height | 135 mm |
| Depth | 287.3 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Heatsink/Radiator |
| Weight (imperial) | 1.11 kg (2.46 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.11 kg (2.46 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HPE ProLiant DL3X5 Gen11 Max Performan...
£75.33
|
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
£65.86
|
Popular
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£94.34
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£90.22
|
Recommended
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£83.54
|
StarTech.com Adjustable Rackmount DIN...
£69.85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P58460-B21
|
AR8428
|
SU032A
|
4UDRAWER
|
AR8105BLK
|
ADJDINKIT
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
Rack rail
|
Rack shelf
|
Rack shelf
|
Rack rail
|





















































