Be the first to review this product
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cable Kit
In stock
SKU
P48922-B21
ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cable Kit
| SKU | P48922-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017558479 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 16.1 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 18 mm |
| Depth | 57.9 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Cable kit |
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.00998 kg (0.0220 lbs) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
HPE ProLiant DL3XX Gen11 Intrusion Cab...
£5.26
|
Hot Product
StarTech.com Multi-Directional Vertica...
£5.85
|
Bestseller
Cablenet 1u Brush Letterbox Cable Tidy...
£4.39
|
Cablenet 2u Brush Strip Panel Letter B...
£5.19
|
Recommended
Cablenet 4u 19inch Blanking Panel Black
£5.54
|
Popular
Cablenet 1u 5 Ring Cable Management Ba...
£4.09
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P48922-B21
|
CMHOOKMW
|
72-2680
|
72-2682
|
72-2664
|
72-2674
|
| Manufacturer |
HPE
|
StarTech.com
|
Cablenet
|
Cablenet
|
Cablenet
|
Cablenet
|
| Type |
Cable Kit
|
Cable ring
|
Brush panel
|
Brush panel
|
Blank panel
|
Cable management panel
|

















