Be the first to review this product
Lanview Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Green Plastic 150 mm 20 pc(s)
In stock
SKU
LVT-FLEX-G
Clips for Slim & Bendable Series 20 pcs Green
- 20 pcs
- Green
| SKU | LVT-FLEX-G |
|---|---|
| EAN | 5715328122208 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | In Stock |
Easily organize and identify your network cables with these reusable color clips. Specifically designed for Lanview’s Slim & Bendable Cat6A patch cables, they ensure a perfect fit and help keep your setup neat and efficient. There's no need to buy cables in different colors; instead, you can easily select and click on the desired color.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Green |
| Material | Plastic |
| Length | 150 mm |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Quantity per unit | 20 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 20 g |
| Width | 10 mm |
| Height | 5 mm |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Lanview Clips for Slim & Bendable...
£14.08
|
Recommended
Lanview LVT-SC-M cable marker Magenta...
£14.14
|
Hot Product
Lanview Clips for Slim & Bendable...
£13.39
|
Bestseller
Lanview Clips for Slim & Bendable...
£14.08
|
Lanview Clips for Slim & Bendable...
£14.08
|
Lanview Clips for Slim & Bendable...
£14.08
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
LVT-FLEX-G
|
LVT-SC-M
|
LVT-FLEX-P
|
LVT-FLEX-R
|
LVT-FLEX-O
|
LVT-FLEX-W
|
| Manufacturer |
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
Lanview
|
| Material |
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
Plastic
|
| Product colour |
Green
|
Magenta
|
Purple
|
Red
|
Orange
|
White
|







