FK-DELL-F22-2.5
Caddy for Dell Optiplex 790/990 MT - 2x2.5in in 1x3.5in Slot
More Information
SKU FK-DELL-F22-2.5
EAN 5055146598893
Manufacturer Origin Storage
Availability In Stock
PDF URLs View PDF
Weight & dimensions
Size (imperial)2.5"
Logistics data
Harmonized System (HS) code84733080
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage Caddy for Dell Optiplex 790/990 MT - 2x2.5in in 1x3.5in Slot Origin Storage Caddy for Dell Optiplex...
Origin Storage 2.5in to 3.5in Adapter for Dell PowerEdge R710
Hot Product
Origin Storage 2.5in to 3.5in Adapter...
Mikrotik quickMOUNT
New
Mikrotik quickMOUNT
Origin Storage HPE HDD Isolation Grommets (Set of 4) 450712001
Bestseller
Origin Storage HPE HDD Isolation Gromm...
Origin Storage 2.5in to 3.5in Adapter for HP Desktop Incl Grommets and Cables Origin Storage 2.5in to 3.5in Adapter...