Be the first to review this product
StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-
In stock
SKU
2169A-PRIVACY-SCREEN
StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-, 602 mm, 389 mm, 40 mm, 435 mm, 405 mm, 617 mm
| SKU | 2169A-PRIVACY-SCREEN |
|---|---|
| EAN | 0065030925945 |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Availability | In Stock |
StarTech.com TAA privacy filter uses Microlouver technology to narrow the viewing angle to +-. Package width: 602 mm, Package depth: 389 mm, Package height: 40 mm. Master (outer) case length: 435 mm, Master (outer) case height: 405 mm, Master (outer) case width: 617 mm
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 602 mm |
| Package depth | 389 mm |
| Package height | 40 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Master (outer) case width | 617 mm |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 617 mm |
| Master (outer) case length | 435 mm |
| Master (outer) case height | 405 mm |
| Products per master (outer) case | 10 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
StarTech.com TAA privacy filter uses M...
£66.71
|
StarTech.com 22 Monitor Privacy Screen
£69.53
|
StarTech.com 23 Monitor Privacy Screen
£70.87
|
|---|---|---|---|
| SKU |
2169A-PRIVACY-SCREEN
|
2261A-PRIVACY-SCREEN
|
2369A-PRIVACY-SCREEN
|
| Manufacturer |
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
