Be the first to review this product
Vivolink PROTIE cable organizer Black 25 pc(s)
In stock
SKU
PROTIE
Velcro tie in 25 pcs. pack. Lenght 20cm width 2,5cm
- Re-usable
- Nice installation
- Avoid cable mess
| Type | Cable tie mount |
|---|---|
| SKU | PROTIE |
| EAN | 5704174046981 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | In Stock |
Easy way to make to organize cables from your working desk, or any other location.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Length | 200 mm |
| Weight | 90 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 198 mm |
| Package weight | 100 g |
| Package height | 72 mm |
| Package depth | 104 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 25 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per shipping (inner) case | 25 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Vivolink PROTIE cable organizer Black...
£29.75
|
Hot Product
StarTech.com 10-Pack Security Cable Te...
£24.08
|
Popular
Axis 02030-001 cable organizer Cable h...
£29.84
|
Bestseller
StarTech.com Under Desk Cable Manageme...
£34.49
|
Recommended
StarTech.com Under Desk Cable Manageme...
£35.28
|
Neomounts ADS06-132BL Cable spine - ma...
£28.73
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PROTIE
|
CONNLOCKPK10
|
02030-001
|
CALB-DESK-CABLE-TRAY
|
CALW-DESK-CABLE-TRAY
|
ADS06-132BL
|
| Manufacturer |
VivoLink
|
StarTech.com
|
Axis
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Neomounts
|
| Type |
N/A
|
Cable tether
|
Cable holder
|
Cable tray
|
Cable tray
|
Cable guide
|












