Be the first to review this product
Vivolink VLSC102500B cable sleeve Black
Out of stock
SKU
VLSC102500B
Self wrapping cablesock ø10mm black 25m
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | VLSC102500B |
| EAN | 5704174077213 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | In Stock |
25m Roll Cut table tight braded Easy and flexible was to organize cables, can be cut in desired length
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 249 mm |
| Package weight | 682 g |
| Package height | 161 mm |
| Package depth | 248 mm |
| Weight | 582 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product