Be the first to review this product
Vivolink VLSC3825000B cable organizer Black 1 pc(s)
In stock
SKU
VLSC3825000B
Flexible cablesock ø38mm black
| Type | Cable sock |
|---|---|
| SKU | VLSC3825000B |
| EAN | 5704174067818 |
| Manufacturer | VivoLink |
| Availability | In Stock |
25m Roll Cut table tight braded Easy and flexible was to organize cables, can be cut in desired length
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 400 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Compliance certificates | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 770 mm |
| Package weight | 500 g |
| Package height | 620 mm |
| Package depth | 620 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product