P52152-B21
ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Internal Cable Kit
| SKU | P52152-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017585826 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 215 mm |
| Weight | 150 g |
| Height | 45 mm |
| Depth | 305 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.15 kg (0.331 lbs) |
| Other features | |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE ProLiant DL380 Gen11 NS204i-u Inte...
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
APC Horizontal Cable Organizer 2U w/pa...
Bestseller
APC 1U 19" Black Modular Toolless...