Lanview RAS700BL rack accessory Shelf
In stock
SKU
RAS700BL
by Logon D=600 EXTERIOR SHELF BLACK
| SKU | RAS700BL |
|---|---|
| EAN | 5420016847225 |
| Manufacturer | Lanview |
| Availability | In Stock |
19" Exterior shelves
Product dimensions(mm): W: 570 x D: 410 x H:70
Color: RAL 9005
Color: RAL 9005
| Features | |
|---|---|
| Type | Shelf |
| Rack capacity | 1U |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 2.71 kg |
| Width | 570 mm |
| Weight | 2.7 kg |
| Height | 700 mm |
| Depth | 4100 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 2.71 kg |
| Technical details | |
| Type | Shelf |
| Rack capacity | 1U |
| Static load | 30 Kg |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Static load | 30 Kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Popular
Eaton ELRACK rack accessory
Recommended
APC 1U 19" Black Modular Toolless...