140W11GAPX9W
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Brandable Floor Stand White
  • Simple installation (one solid metal structure)
  • Screen can be set in landscape or portrait mode
  • Full tilt screen
  • Wire management through stand
  • Graphic panel included (no printing services provided)
  • Optional lighting kit
  • Bigger base add-on for larger screens
  • Slot for easy panel removal/replacement
More Information
SKU 140W11GAPX9W
EAN 0810157342171
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourWhite
Colour groupWhite
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Covered front cameraNo
Mounting typeFloor
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourWhite
Colour groupWhite
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
You may also be interested in
Compare Products
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po...
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Brandable Floor Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Brandable Floor Stand - Black Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw...