SKU 11GAPX9B
EAN 0810157340207
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Covered home buttonNo
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Brand compatibilitySamsung
Minimum VESA mount75 x 75 mm
Maximum VESA mount100 x 100 mm
Technical details
Product colourBlack
MaterialAluminium
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Wall Mount
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Compulocks VESA Flex Arm Mount White
New
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2") Heckler Design Side Mount tablet secur...
Heckler Design H602-BG tablet security enclosure 25.9 cm (10.2") Black Heckler Design H602-BG tablet security...
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Wall Mount Black
Hot Product
Compulocks iPad 10.2" Space Enclo...
SKU
11GAPX9B
159W