SKU 13PAPX4W
EAN 0810157341280
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock type2 Keys
CompatibilityiPad Pro M4 | 13" | 2024 | A2925, A2926, A3007 iPad Pro M5 | 13" | 2025 | A3360, A3361, A3362
Product colourWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size33 cm (13")
Maximum screen size33 cm (13")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Brand compatibilityApple
Packaging content
Number of keys included4 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock type2 Keys
Product colourWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size33 cm (13")
Maximum screen size33 cm (13")
Warranty period2 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Pro M4 & M5 13", Apex Secured Enclosure Wall Mount - White
New
Compulocks iPad Pro M4 & M5 13&quo...
Compulocks VESA Flex Arm Mount White Compulocks VESA Flex Arm Mount White
Vogel's PTS 2010 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Aluminium,Silver Vogel's PTS 2010 tablet security...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black
Bestseller
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2")
Hot Product
Heckler Design Side Mount tablet secur...
Heckler Design H602-BG tablet security enclosure 25.9 cm (10.2") Black Heckler Design H602-BG tablet security...
SKU
13PAPX4W
159W