111B11GAPX9B
Galaxy Tab A9+/11+ Apex Enclosure Core Stand Black
More Information
SKU 111B11GAPX9B
EAN 0810157340443
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Core Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Vogel's PTS 2010 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Aluminium,Silver Vogel's PTS 2010 tablet security...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black
Bestseller
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2") Heckler Design Side Mount tablet secur...
Heckler Design H602-BG tablet security enclosure 25.9 cm (10.2") Black Heckler Design H602-BG tablet security...
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Wall Mount Black
New
Compulocks iPad 10.2" Space Enclo...