SKU 505B13APXB
EAN 0810157342812
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Together, they create an ideal solution for interactive, secure, and professional iPad displays.
Features
CompatibilityiPad Air M2 | 13" | 2024 | A2898, A2903, A2904
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityApple
Technical details
Maximum screen size33 cm (13")
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Air M2 13" (2024) Apex Enclosure Tilting Wall Mount - Black
New
Compulocks iPad Air M2 13" (2024)...
Vogel's PTS 2010 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Aluminium,Silver
Bestseller
Vogel's PTS 2010 tablet security...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure AV Conference Room Capsule Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...