333W11GAPX9W
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Mast Stand White
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Full reverse screen tilt
  • Secure directly onto a counter
  • Cable management
  • Charging cable trap
More Information
SKU 333W11GAPX9W
EAN 0810157342164
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
Lock typeKey
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourWhite
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Cable managementYes
Covered front cameraNo
Country of originChina, Israel
Mounting typeCounter
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
Number of keys included2 pc(s)
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeKey
Product colourWhite
MaterialAluminium
Cable managementYes
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Mast Stand - White
New
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black
Hot Product
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...