150B11GAPX9B
Galaxy Tab A9+/A11+ 11", Apex Enclosure Swift Floor Stand - Black
More Information
SKU 150B11GAPX9B
EAN 0810157344113
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourBlack
MaterialAluminium
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
MaterialAluminium
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ 11", Apex Enclosure Swift Floor Stand - Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ 11"...
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
Neomounts FL15-750WH1 Tablet floor stand 9.7-11" - lockable
Hot Product
Neomounts FL15-750WH1 Tablet floor sta...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po...