827B11GAPX9B
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Tilt, pan and swing for multiple display angles
  • Exposed front and back cameras and sensors
More Information
SKU 827B11GAPX9B
EAN 0810157340399
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
It also supports direct wall mounting for additional flexibility.
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure Swing Wall Mount Black
New
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black
Hot Product
Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...