341B11GAPX9B
Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure AV Conference Capsule Black
  • Sleek metal frame
  • Quick keyed access
  • Concealed storage space for cables and battery
  • 30° table top
  • 60° wall mounted viewing angle
  • Built-in cable lock slot
More Information
SKU 341B11GAPX9B
EAN 0810157340429
Manufacturer Compulocks
Availability In Stock
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9+| 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B Galaxy Tab A11+ | 11"| 2025 | SM-X230, SM-X235, SM-X236B
Product colourBlack
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
Product colourBlack
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
Ratings & Reviews
We found other products you might like!
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex Enclosure AV Conference Capsule Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+/A11+ Apex En...
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet security enclosure 25.4 cm (10") Black
New
Gamber-Johnson 7160-0818-04 tablet sec...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 4" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...
Compulocks iPad mini 8.3" Space Enclosure Tilting Stand 8" Black Compulocks iPad mini 8.3" Space E...