Be the first to review this product
CoreParts ML12846 projector lamp 250 W
In stock
SKU
ML12846
Projector Lamp for Canon 250Watt 3000hours for Canon WUX450
| Brand compatibility | Canon |
|---|---|
| SKU | ML12846 |
| EAN | 5704174559047 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Lamps | |
|---|---|
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Features | |
| Brand compatibility | Canon |
| Bulb power | 250 W |
| Service life of lamp (economic mode) | 3000 h |
| Compatibility | WUX450 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 80 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 30 mm |
| Weight | 250 g |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Canon |
| Compatibility | WUX450 |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 300 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
New
CoreParts ML12846 projector lamp 250 W
£261.05
|
Bestseller
Hitachi DT01291 projector lamp
£274.91
|
Hot Product
Dukane 456-8971 projector lamp 330 W
£274.91
|
Toshiba TLPLW25 projector lamp 280 W
£300.29
|
Recommended
Vivitek 5811100818-S projector lamp 28...
£300.29
|
Popular
InFocus SP-LAMP-081 projector lamp 330 W
£274.91
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12846
|
DT01291
|
456-8971
|
TLPLW25
|
5811100818-S
|
SP-LAMP-081
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Hitachi
|
Dukane
|
Toshiba
|
Vivitek
|
Infocus
|
| Brand compatibility |
Canon
|
Hitachi
|
Dukane
|
Toshiba
|
N/A
|
Infocus
|




























