Be the first to review this product
CoreParts ML12874 projector lamp
In stock
SKU
ML12874
Projector Lamp for BENQ
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
| Brand compatibility | Benq |
|---|---|
| SKU | ML12874 |
| EAN | 5704174565499 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
for HT1070A, MH530FHD, MH534, MH535, MH535A, MH535FHD, MS508, MS521H, MS524AE, MS531, MS531P, MS535, MS535A, MW526AE, MW533, MW535, MW535A, MX508, MX532, MX532P, MX535, TH534, TH535, TW533, TW535, W1050, W1050S,.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 120 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 120 mm |
| Weight | 100 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 200 g |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts ML12874 projector lamp
£98.90
|
New
Vivitek 5811117901-SVV projector lamp...
£103.83
|
Vivitek 5811118004-SVV projector lamp...
£142.73
|
Recommended
BenQ 5J.J5105.001 projector lamp 220 W
£103.83
|
Popular
InFocus Replacement Lamp for, IN134UST...
£142.73
|
Bestseller
Acer MC.JH111.001 projector lamp 190 W...
£114.28
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
ML12874
|
5811117901-SVV
|
5811118004-SVV
|
5J.J5105.001
|
SP-LAMP-084
|
MC.JH111.001
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Vivitek
|
Vivitek
|
Benq
|
Infocus
|
Acer
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Vivitek
|
Vivitek
|
N/A
|
Infocus
|
Acer
|

























































































































