Be the first to review this product
CoreParts MSP421034 fuser
In stock
SKU
MSP421034
Fuser Assembly 220V for HP Laser 408dn/MFP 432fdn,XEROX Phaser 3320DNI/3330, WorkCentre 3315DN/3325DNI/3335/3345
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP421034 |
|---|---|
| EAN | 5715063450901 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.25 kg |
| Width | 190 mm |
| Height | 155 mm |
| Depth | 390 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.25 kg |
| Technical details | |
| Package weight | 1.25 kg |
| Weight | 1.25 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP421034 fuser
£69.51
|
New
Samsung JC91-01028A Fuser kit for Sams...
£97.63
|
Hot Product
Brother LY9389001 fuser
£85.80
|
Bestseller
Brother D00V9U001 Fuser kit 230V, 50K...
£88.57
|
Recommended
CoreParts MSP3102 fuser
£96.80
|
Popular
CoreParts MSP3112 fuser
£85.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP421034
|
JC91-01028A
|
LY9389001
|
D00V9U001
|
MSP3102
|
MSP3112
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Samsung
|
Brother
|
Brother
|
CoreParts
|
CoreParts
|








