Be the first to review this product
CoreParts MSP471060P printer drum
In stock
SKU
MSP471060P
DR-618K Black Drum Unit 260K for KONICA MINOLTA Bizhub C450i/550i/650i/750i,450i/550i/650i/750i,Develop ineo +450i/+550i/+650i,Olivetti d-color MF-459/559/659
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP471060P |
|---|---|
| EAN | 5715063450314 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 125 mm |
| Depth | 565 mm |
| Height | 107 mm |
| Weight | 1.05 kg |
| Package weight | 1.05 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.05 kg |
Ratings & Reviews
Ratings & Reviews
Be the first to review this product
We found other products you might like!
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP471060P printer drum
£108.82
|
Recommended
KYOCERA DK-590 Original 1 pc(s)
£98.56
|
Hot Product
Brother DR-3300 Drum kit, 30K pages fo...
£114.24
|
New
Samsung CLT-R808/SEE/R808 Drum kit bla...
£137.76
|
Popular
Kyocera 302KV93014/DK-590 Drum kit, 20...
£88.48
|
Bestseller
Brother DR-3400 Drum kit, 50K pages fo...
£121.39
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP471060P
|
302KV93010
|
DR3300
|
CLT-R808/SEE
|
302KV93018
|
DR3400
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
KYOCERA
|
Brother
|
Samsung
|
KYOCERA
|
Brother
|
| Type |
N/A
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
Original
|
| Brand compatibility |
N/A
|
Kyocera
|
N/A
|
Samsung
|
Kyocera
|
Brother
|
| Multipack |
N/A
|
N
|
N/A
|
N
|
N
|
N
|













